Sivil Ürünler

Lorawan ve Bluetooth 5 tabanlı

hayatı kolaylaştıran çözümler!

 

pexels-matheus-bertelli-799443
pexels-hassan-ouajbir-804130
Akıllı Araç ve Sürücü Takip Sistemi Yokaya

Yokaya, akıllı araç ve sürücü güvenliği sistemidir. Son kullanıcı ve ticari filo takip sistemlerini barındıran ürümüz mobil uygulama entegrasyonu ile pratik çözümler sunmaktadır.

Yokaya Carguard

Son kullanıcı odaklı Yokaya araç takip ürünüdür. Hırsız alarmı, kaza bildirimi, vale park modu ve acil durum butonu gibi özellikleriyle kapsamlı bir üründür.

Yokaya Fleet

Ticari odaklı Yokaya filo takip sistemidir. Anlık bulut tabanlı takip özelliğiyle; yakıt tüketimi, personel takibi, gişe geçiş takibi sağlamaktadır. Bulut ağında toplanan verilerden geniş analiz ve raporlar üreterek işinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olur.

Yokaya Dolmuş

Toplu taşıma takibi adına günümüzde geliştirilmiş en detaylı takip sistemidir. Araç çıkış sırası, durak takibi, sefer takibi, sürüş değerlendirmesi gibi özellikleriyle geniş kapsamlı bir takip sistemi oluşturmaktadır.

Sivil Tesis Güvenliği ve Takibi

Sivil IOT Sensör

LPWan ve Bluetooth 5 alt yapılarını kullanarak geliştirmekte olduğumuz bu ürün sayesinde askeri tesislerin siber güvenlik elemanlarının (Kamera, sensör ve takip mekanizmaları) tamamını kablosuz olarak kurulması hedeflemektedir. 

 

Müstakil evlerde, üretim çiftliklerinde ve fabrikalarda kullanıma elverişli olan bu ürün ile kapsamlı güvenlik altyapısı haricinde fabrika ve ticari tesislerde makina, parça ve servis takibi yapılabilmektedir. Bu sayede servis planlaması daha sağlıklı yapılarak üretimin ara vermeden devam etmesini sağlamaktadır.

 

IOT Sensör, Akıllı kutu özelliğiyle konut ve ticari yapıların elektrik, su ve gaz sayaçlarını, eski sayaçlarını değiştirmeye ihtiyaç duymadan uzaktan okunabilir ve müdahale edilebilir hale getirmektedir.

Ar-Ge Süreci
Web Designer 100%
Ürün Geliştirme
Web Designer 100%
Saha Testleri
Web Designer 79%
Seri Üretim
Web Designer 62%

Wi-Fi Tabanlı Takip Sistemi

Akıllı Depo

Geliştirilmekte olan bu sistem kapalı alanlarda takip ve analiz sağlamaktadır. Sistemimiz özel iletişim altyapısı sayesinde GPS yerine Wi-fi tabanlı konum bilgisi paylaşımı yapabilmektedir. Bu sayede kapalı alanlarda hata payı sıfıra yakın, anlık ve güvenli takip olanağı sağlamaktadır. Isı haritaları, takip ve kullanım analizleri ile kapalı alan kullanım ve optimizasyonunu en yüksek seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Ar-Ge Süreci
Web Designer 52%
Ürün Geliştirme
Web Designer 28%
Saha Testleri
Web Designer 15%

Adres

Sanayi Mahallesi,
Teknopark Bulvarı Apt. No: 1/4A/101
Pendik-İstanbul

Mail

info@mamtas.net