Sivil Ürünler

Lorawan ve Bluetooth 5 tabanlı hayatı kolaylaştıran çözümler!

sivil ürün
araç takip,rota takip, sensör
Akıllı Araç ve Sürücü Takip Sistemi

Arabam Nerede

Ticari odaklı NeredeGPS filo takip sistemidir. Anlık bulut tabanlı takip özelliğiyle; yakıt tüketimi, personel takibi, gişe geçiş takibi sağlamaktadır. Bulut ağında toplanan verilerden geniş analiz ve raporlar üreterek işinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olur.


Ayrıntılı Bilgi
araç takip,rota takip, sensör
Akıllı Araç ve Sürücü Takip Sistemi

Dolmuş Nerede

Toplu taşıma takibi adına günümüzde geliştirilmiş en detaylı takip sistemidir. Araç çıkış sırası, durak takibi, sefer takibi, sürüş değerlendirmesi gibi özellikleriyle geniş kapsamlı bir takip sistemi oluşturmaktadır.


Ayrıntılı Bilgi

Servisim Nerede

Personel ve öğrenci taşımacılığı hizmeti veren işletmelerin operasyon ve yönetim işleyişlerini yapay zeka ile optimize ederek, tüm süreçlerin kalite ve verimini artırır.


Ayrıntılı Bilgi
araç takip,rota takip, sensör

Sivil Tesis Güvenliği ve Takibi

Sivil IOT Sensör

LPWan ve Bluetooth 5 alt yapılarını kullanarak geliştirmekte olduğumuz bu ürün sayesinde askeri tesislerin siber güvenlik elemanlarının (Kamera, sensör ve takip mekanizmaları) tamamını kablosuz olarak kurulması hedeflemektedir.

Müstakil evlerde, üretim çiftliklerinde ve fabrikalarda kullanıma elverişli olan bu ürün ile kapsamlı güvenlik altyapısı haricinde fabrika ve ticari tesislerde makina, parça ve servis takibi yapılabilmektedir. Bu sayede servis planlaması daha sağlıklı yapılarak üretimin ara vermeden devam etmesini sağlamaktadır.

IOT Sensör, Akıllı kutu özelliğiyle konut ve ticari yapıların elektrik, su ve gaz sayaçlarını, eski sayaçlarını değiştirmeye ihtiyaç duymadan uzaktan okunabilir ve müdahale edilebilir hale getirmektedir.

100%

Ar-Ge Süreci

100%

Ürün Geliştirme

79%

Saha Testleri

62%

Seri Üretim

araç takip,rota takip, sensör

Wi-Fi Tabanlı Takip Sistemi

Akıllı Depo

Geliştirilmekte olan bu sistem kapalı alanlarda takip ve analiz sağlamaktadır. Sistemimiz özel iletişim altyapısı sayesinde GPS yerine Wi-fi tabanlı konum bilgisi paylaşımı yapabilmektedir. Bu sayede kapalı alanlarda hata payı sıfıra yakın, anlık ve güvenli takip olanağı sağlamaktadır. Isı haritaları, takip ve kullanım analizleri ile kapalı alan kullanım ve optimizasyonunu en yüksek seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

52%

Ar-Ge Süreci

28%

Ürün Geliştirme

15%

Saha Testleri

NeredeGps İkon

Arabam Nerede

Son kullanıcı odaklı akıllı araç ve sürücü takip ürünü.

Proje Ayrıntıları
Dolmuş İkon

Dolmuş Nerede

Toplu taşıma takibi adına günümüzde geliştirilmiş en detaylı takip sistemi.

Proje Ayrıntıları
Depo İkon

Akıllı Depo Yönetimi

Wi-Fi tabanlı kapalı alan ve depo optimizasyon sistemi

Proje Ayrıntıları